ZigaForm version 6.1.1
+48 530 457 258 kontakt@bhenergy.pl

Pompy ciepła Kluczbork

Sprawdź ofertę na instalacje pompy ciepła w Kluczborku i okolicach

Instalacja pompy ciepła
w Kluczborku

Pompy ciepła to ekologiczny a przede wszystkim komfortowy w użyciu system ogrzewania domów i budynków firmowych. Pompy ciepła stają się coraz popularniejsze i z powodzeniem zastępują tradycyjne źródła ciepła.

 

Pompa ciepła –
wygoda i komfort

Jeżeli oczekujesz od źródła ciepła czystości i wygody, jeśli nie chcesz bać się o ubrudzenie podczas ogrzewania domu, dosypywać opału do pieca, to pompa ciepła jest idealnym wyborem. W nowych budynkach pompa ciepła może samodzielnie pokrywać całkowite potrzeby cieplne. W starszych konieczna będzie współpraca z innym źródłem ciepła, czyli model hybrydowy.

Bardzo korzystnie wypada połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką. Dzięki temu będziesz praktycznie w 100% niezależny od rosnących cen energii elektrycznej. Szukając dobrej firmy do montażu pompy ciepła na terenie miasta Kluczbork, wybierz sprawdzonych fachowców z BH Energy.

BH ENERGY Łukasz Wielki
NIP: 7511782421

ul. gen. Sikorskiego 8
46-200 Kluczbork

Tel. +48 530 457 258
e-mail: kontakt@bhenergy.pl

pompy ciepła kluczbork

Dofinansowania do pomp ciepła

Nie musisz szukać dotacji i wypełniać wniosków. Zrobimy to za ciebie!
Zadzwoń: 530 457 258

Pompa ciepła – korzyści

Oszczędność

Dzięki instalacji pompy ciepła twoje rachunki za prąd spadną drastycznie. Z reguły instalacja pompy ciepła zwraca się w 6 do 8 lat.

Ekologia

Warto dbać o przyrodę i nasze otoczenie. Dzięki instalacji pompy ciepła w twoim domu, będziesz mieć realny wpływ na poprawę jakości powietrza.

Innowacja

Pompa ciepła to nowość, która szybko zyskuje zwolenników. Spraw sobie tą przyjemność i ogrzewaj dom bez brudzenia sobie rąk.

bh energy ikona

Montaż pompy ciepła
w Kluczborku

BH Energy to firma zajmująca się montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła na terenie Kluczborka. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte dużą liczbą wykonanych montaży stawia nas w gronie liderów w regionie. Pompy ciepła w Kluczborku to skuteczny sposób na zmniejszenie rachunków za prąd!

Pompy ciepła są przyszłością. Wobec niestałej sytuacji geopolitycznej, własne, niezależne źródła ogrzewania mogą być na wagę złota.  Firma BH Energy ciągle się rozwija i doskonali w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii. Jesteśmy inżynierami, dla których nowoczesna energia to pasja.

Kontakt – Pompy ciepła Kluczbork

Instalacja pompy ciepła w mieście Kluczbork – skontaktuj się z nami, aby wycenić instalację. Zostaw nr telefonu – oddzwonimy.

Call Now Button